Українська Асоціація Викладачів Майндфулнес
Спільнота викладачів практик майндфулнес (усвідомленості) та фахівців, що використовують техніки майндфулнес у своїй професійній діяльності.
Приєднатись
Про метод майдфулнес
Практика майндфулнес — науково обґрунтований метод тренування уважності та усвідомленості. Має на меті розвиток навичок управління увагою, а також інших якостей на базі досвіду уважності. Емоційної саморегуляції, стресостійкості, продуктивності, доброзичливості, ясності в комунікації з собою та іншими і т. д.

Метод майндфулнес ґрунтується на синтезі споглядальних практик та науково-доказового підходу. Не містить релігійного чи езотеричного компонентів. Створений вченим-нейробіологом, професором медицини Джоном Кабат-Зінном у 1979 році. Метод існує та розвивається і як самостійна практика, і як частина психотерапевтичних та медичних підходів поліпшення добробуту людини.
Дізнатись більше
Про нас
Ми є спільнотою людей, небайдужих до розвитку зрілості та усвідомленості не лише на рівні окремої людини, а й на рівні громади, бізнесу і держави. Наші цілі — це підтримка та розвиток спільноти викладачів майндфулнес в Україні, а також формування культури усвідомленості та популяризація використання практик майндфулнес у різних сферах життя.

У своїй роботі ми базуємося винятково на сучасних наукових фактах, активно використовуємо метадослідження з нейрофізіології та дані із суміжних наукових дисциплін. Ми відкриті до співпраці з усіма інституціями, що усвідомлюють значну роль персонального розвитку людини у розвитку суспільства в цілому.
Наші викладачі
Лора Гасай
Київ
Майндфулнес євангелістка, HR архітекторка, менеджерка, фанатка своєї країни, впевнена що справжня краса всередині кожної людини. З 2019р. навчає майнфдулнесу в корпоративному та відкритому форматах, індивідуально. Мріє про «кожному бізнесу по майнфдулнес-тренеру». Навчала майндфулнесу команди Люксофт, НБУ, Укренерго, УкрСибБанк, mr.fish, АрселорМиттал, Кредиагриколь, appflame, Кернел та інші.
Вікторія Шум
Київ
Засновниця лабораторії розвитку емоційного інтелекту EQLab, сертифікована викладачка mindfulness практик MMIT'19, корпоративна тренерка з mindfulness. Співпрацювала з такими відомими компаніями і організаціями як НБУ, Vodafone, УкрСибБанк, British American Tobacco Україна, WIX, Servier та інші. Інструкторка з Гімалайської йоги.
Віра Грузова
Одеса
Mindfulness інструкторка, ваш провідник у світ легкості та яскравості. Допоможу розвивати навичку розслаблятися, отримувати задоволення, і так — жити з людьми на одній Планеті. Вчу розвивати прийняття себе і того, що зараз навколо, помічати радість і красу
Михайло Бойченко
Миколаїв, Київ
Викладач практик усвідомленості mindfulness. Ведучий тренінгів та навчальних програм з розвитку емоційного інтелекту Проводить індивідуальне та групове навчання технологіям сучасної медитації для вирішення завдань, пов'язаних з бізнесом, професійною діяльністю та особистими проектами. Досвід особистої практики 15 років
Ірина Бойченко
Миколаїв, Київ
Психолог, викладач практики усвідомленості mindfulness, ведуча навчальних програм і тренінгів з розвитку емоційного інтелекту, та емоційної компетентності, більше 10 років практики та викладання сучасної медитації для вирішення особистих та ділових проблем
Роман Кучеренко
Одеса
CG художник, дизайнер, викладач практик усвідомленості mindfulness, арт-терапевт. Фасилітатор міжнародного курсу Ecovillage Design Education 2020 в Україні. Понад двадцять років тому почалася моя подорож в дослідження власної усвідомленості, яка подарувала зустрічі з чудовими людьми та збагатила досвідом і знаннями різних практик. За цей час сформувався інструментарій, що допомагає зміцнювати і розвивати усвідомленість, котрим я ділюся на індивідуальних та групових заняттях.
Анастасiя Гребенщикова
Київ
Викладач практик mindfulness, провідник у свідоме життя. Закінчила курси MMIT та «Жити уважно». Люблю нейронауку, тілесні практики. Маю великий бекграунд у сфері digital-маркетингу
Переваги участі в Асоціації
Навіщо об'єднуватися в спільноту?
У кожної людини є своя зона впливу. Об'єднуючись, ми кратно збільшуємо її. Щоб будувати екологічну та етичну співпрацю, своїми зусиллями та ресурсами покращувати світ, у якому живемо.
Що я можу отримати, вступивши до UMTA?
Як спільнота ми прагнемо підтримати викладача майнфулнес на кожному етапі його професійного розвитку, а також запрошуємо до участі в просвітницьких заходах Асоціації.
Як я можу проявити себе в UMTA?
Об'єднуватися з іншими майндфулнес-викладачами для організації та проведення відкритих або закритих (корпоративних) заходів, що популяризують метод в суспільстві.
Які ще переваги вступу в UMTA ?
Кожен учасник може презентувати свій персональний бренд як майндфулнес викладача на сайті UMТA та проходити регулярне професійне оцінювання за компетенціями майндфулнес-викладача, з розгорнутою коуч-сесією за результатами і плануванням професійного розвитку та рекомендаціями від ментора.
Як я зрозумію, що то нам по дорозі?
Члени UMTA поділяють такі загальнолюдські цінності, як любов і співчуття, ненасильство, взаємна повага. Як професіонали ми цінуємо чесність та відкритість, обираємо шлях експериментів, постійного навчання та руху вперед. Ми прагнемо ясно розуміти власні можливості та обмеження. Усвідомлювати та нарощувати свою професійно компетеність, допомагаючи іншим у цьому.
Для його створення ми використовували наші:

 • бізнесовий досвід "що таке домовленості і очікування, контракт і правила",
 • психологічний досвід "як коректно запитати про психологічне здоров'я, травми, запит на навчання практикам майндфулнес, які особливості навчання дорослих",
 • досвід викладання практик майндфулнес "як передбачити питання, проблеми, з якими ви можете зіткнутися, як полегшити тим самим процес навчання майндфулнес, які очікування відносяться до методу майндфулнес, а які - ні".
"Золотий пакет" майндфулнес-викладача включає:

 1. Викладацький договір про права і зони відповідальності в процесі навчання майндфулнес (в разі індивідуального супроводу або навчання групи людей)
 2. Шаблон Публічної оферти для публічного заходу, який можна розмістити на власному сайті/ресурсі сайті майндфулнес-викладача
 3. Анкета опитувальник потенційного клієнта майндфулнесс-практикам (як запитати коректно про травми, діагнози і складні життєві обставини)
 4. Пам'ятка для психолога / терапевта, з яким працює ваш клієнт/ потенційний клієнт, про що таке майндфулнес (для подальшої поради щодо навчання практикам в цілому, отримання адаптаційних коригувань, якими клієнт може заздалегідь поділитися з вами до початку або в процесі навчання майндфулнес)
 5. Травмоінформованість для майнфдулнес-викладача: добірка досліджень і рекомендацій на тему
 6. Пам'ятка для Клієнта практик / курсу майндфулнес про техніку безпеки
 7. Розсилки від UM:TA з оновленим корисним робочим контентом з теми майндфулнес (книги, відео, дослідження, аудіо)
 8. Запрошення на заходи про майндфулнес, які проводяться від або за участю UM:TA , з дисконтом
 9. Запрошення в Лабораторію викладання майндфулнес: участь в регулярних калібрування і / або інтервізорскіх сесіях з іншими викладачами майндфулнес з розбором робочих кейсів викладання і бренштормами можливих рішень і стратегій
 10. Чек листи (приклади) для освоєння навички майндфулнес, які можна рекомендувати своєму клієнтові / групі в процесі навчання

Навіщо придумувати велосипед? Приєднуйся до лав UM:TA і отримай пакет в роботу!

Також ми зобов'язуємося регулярно переглядати вміст і наповнення, згідно трендам, актуальним дослідженням і популярним питанням-відповідям при викладанні майндфулнес від команди UM:TA .
Приєднатися
до нас
Шлях приєднання в члени УАМ складається з декількох етапів:
1
Анкета-намір, яка включає основну контактну інформацію про вас і намір членства в UMTA.
2
Розширена анкета про ваш навчальний заклад, курс чи програму, після якої ви визначилися з викладанням майндфулнес практик, про вашу особисту практику та викладацьку діяльність.
3
Понятійна анкета про майндфулнес, ваше розуміння, що це за підхід, системи тренувань в рамках майндфулнес та декілька практичних кейсів для розв'язання для викладача/ викладачки майндфулнес.
Саме таким процес вступу здається нам адекватним для того, щоб розуміти що викладання майндфулнес практик є для вас професією, ви опираєтесь на всесвітнє визначення майндфулнесу, ви відноситесь до проактивної частини суспільства і ціннісно є одним з нас! :)

Розмір вступного внеску на 6 міс. становить 300 грн. Внески підтримують зазначену вище діяльність Асоціації для своїх членів, а також покривають регулярні витрати на розвиток сайту UМТА, адміністративний, бухгалтерський та юридичний супровід.
Заповнити анкету-намір
Новини
Наші контакти
+380 93 120 23 44
hello.uamindfulness@gmail.com
Київ, 2021